Oferta dla biznesu

Od 15 lat wspieramy zdrowie i rozwój osobisty naszych klientów dostarczając wiedzę, budując umiejętności i kształtując postawy sprzyjające dobremu, szczęśliwemu życiu. Wiemy, że inwestycja w indywidualne szczęście pojedynczych pracowników i ich rodzin, jest jedną z najlepszych inwestycji w rozwój organizacji.

Dostarczamy kompleksowe, wielopoziomowe wsparcie organizacji, szyte na miarę i dopasowane do specyfiki i potrzeb oraz wyzwań Klientów

Rozwój i pomoc psychologiczna
Realizujemy dostosowane do potrzeb organizacji pakiety wsparcia psychologicznego - indywidualne konsultacje psychologiczne, psychodietetyczne, psychoterapię indywidualną. Zarówno stacjonarnie w naszych placówkach w Warszawie, jak i w formule online 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie. U nas znajdziesz także wsparcie coachingowe i mentoringowe.
Konsultacje z psychologiem dla pracowników
Coaching i Mentoring
Opieka nad rodziną pracownika
Webinary
Prowadzone na żywo interaktywne spotkania on line z możliwością zadawania pytań.
Oto kilka przykładowych tematów:
  • Zarządzanie emocjami i stresem. Od Stresu do Sukcesu - Ścieżka Zarządzania Emocjami.
  • Wypalenie zawodowe. Rozpalaj pasję, zwalczaj wypalenie.
  • Zdrowy styl życia i samoświadomość. Integracja ciała, umysłu i ducha.
  • Żyj dłużej, żyj lepiej. Najnowsze trendy w longevity.
  • Mosty pokoleniowe: Skuteczne zarządzanie międzygeneracyjne w środowisku pracy.
Zapytaj o inne webinary
Cztery filary wsparcia biznesu
Dla nas najważniejsze jest holistyczne podejście do dobrostanu psychicznego. Dostarczamy wiedzę i narzędzia nie tylko dla pracowników, ale także dbamy o działy HR i rodziny pracowników. Z nami zbudujesz kompleksowy i nowoczesny Program wsparcia psychologicznego.
Edukacja i rozwój Webinary, szkolenia i warsztaty
Psychologia Pakiety konsultacji z psychologiem, coaching i mentoring
Pakiet dla HR Testy psychologiczne przy awansie i rekrutacji, mediacje, outplacement i interwencje kryzysowe
Opieka nad rodziną Półkolonie i obozy psycologiczno-aktywne, terapia dzieci i młodzieży, terapia par i diagnostyka

Czytaj więcej …
Szkolenia Nasze programy szkoleniowe wspierają rozwój osobisty, promują zdrowie psychiczne i fizyczne,
budują efektywność osobistą i rozwijają kompetencje miękkie.

Każdy program dopasowujemy do rodzaju grupy oraz specyfiki organizacji, aby w optymalny sposób wspierał radzenie sobie z wyzwaniami, np. rotacją, spadkiem zaangażowania, stresem czy wypaleniem zawodowym.

Przykładowe programy szkoleniowe:
  • Akademia Przywództwa - cykl rozwojowy dla Managerów
  • Program dla Contact Center - trudny klient a emocje
  • Mocne kobiety, silne firmy. Rozwijanie umiejętności przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi
  • Komunikacja interpersonalna. Nauka efektywnego przekazywania i odbierania informacji w środowisku pracy.
  • Zarządzanie Energią zamiast czasem - Nowe podejście do efektywności pracy poprzez skupienie na zarządzaniu energią, a nie tylko czasem.
BASIC / ADVANCED / PRO

Pakiety wsparcia psychologicznego:

1 Webinar na żywo

4 edycje materiałów do samodzielnej pracy

Pakiet startowy

Support techniczny

Raport miesięczny

Różne formy finansowania

Opcjonalnie - Grupa Tematyczna (dodatkowe 1,5h spotkanie grupowe z psychologiem)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
FLEX

Pakiet wsparcia psychologicznego w formie abonamentu

Płatność za wykorzystane godziny konsultacji indywidualnych

Limity godzin ustalane z Klientem

Pakiet startowy

Support techniczny

Raport miesięczny

Różne formy finansowania

Opcjonalnie - Grupa Tematyczna (dodatkowe 1,5h spotkanie grupowe z psychologiem)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nasi klienci Rekomendacje
Pracujemy z Firmami z różnych branż i obszarów rynku, średnimi i wielkimi organizacjami. Naszą markę budujemy na zaufaniu - to najcenniejsza waluta. Opinie naszych klientów są najlepszym świadectwem naszej prawdziwej pasji i zaangażowania. Te rekomendacje to głosy osób, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Dowiedz się, co nas wyróżnia i dlaczego nasi klienci cenią współpracę z nami.
Agnieszka Pytlewska / Head of People & Culture Silevis Software Sp. z o.o

Chciałbym wyrazić wdzięczność za wysokiej jakości szkolenia miękkie, jakie do tej pory dostarczyliście naszej firmie - Silevis Software. Wasze usługi przekroczyły nasze oczekiwania, a skutki w zakresie rozwoju zespołu są zauważalne.

Czytaj więcej
Dedykowany cykl webinarów Spravia Sp. z o.o. Warszawa

„Firma Mental Cure zorganizowała dla Spravia Sp. z o.o. dedykowany cykl webinarów na temat odporności psychicznej i samorozwoju, które były nie tylko profesjonalnie przygotowane, ale także głęboko angażujące i praktyczne.

Czytaj więcej
Warto sprawdzić Zobacz również

Uzupełnieniem oferty skierowanej do pracodawców i pracowników jest szerokie, kompleksowe wsparcie ich rodzin. Psychoterapia indywidualna, psychoterapia par i rodzin, diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży, Treningi Umiejętności Społecznych, półkolonie i obozy Psychologiczno-Aktywne w okresie ferii i wakacji.

Opiekując się rodziną wspieramy dobrostan pracowników, umożliwiając im spokojniejsze i bardziej efektywne zaangażowanie w obowiązki zawodowe.

Dla rodziny Oferujemy terapię dzieci i młodzieży, terapię rodzinną, terapię par i wsparcie dla seniorów. Zapytaj o szczegóły
Obozy Co roku nasza marka Terapeutyczna organizuje obozy letnie dla wszystkich dzieci w wieku 8 - 18 lat. W trakcie obozów zapewniamy opiekę doświadczonej kadry, rozwój przez zabawę, zajęcia sportowe i gry zespołowe, Treningi Umiejętności Społecznych, Teatr Emocji oraz zajęcia "Emocje w ciele z elementami Yogi" Zapytaj o szczegóły
Półkolonie W okresie letnim i w trakcie ferii zimowych zapraszamy wraz z Terapeutyczną wszystkie dzieci w wieku 4 - 15 lat na półkolonie Psychologiczno-Aktywne w Warszawie. Na życzenie Klienta organizujemy półkolonie także w innych miastach, a nawet w siedzibie Klienta. Nasze półkolonie to nie tylko dobra zabawa, ale też nauka asertywności, empatii i kreatywności. Zapytaj o szczegóły
Diagnoza dzieci Marka Supra Medica jako część naszej Grupy oferuje od wielu lat pełen zakres diagnostyki w obszarze zaburzeń całościowych, logopedii, neurologopedii i integracji sensorycznej u dzieci. Zapytaj o szczegóły
TUS Trening Umiejętności Społecznych to cykl 12 zajęć grupowych dla dzieci, które mają trudności adaptacyjne, są nieśmiałe, nie przestrzegają norm społecznych, mają problemy z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji, mają diagnozę ZA lub ADHD. Zapytaj o szczegóły